Машинка HEGA Таксі
95 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 217
+380 (95) 187-58-22
Прием заказов + VIBER Каріна- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Іграшковий транспорт.
Призначення – ознайомлення з призначенням різних предметів, сприяє розширенню загального кругозору дітей, розвиток мислення, уяви, мови.

Машинка Таксі чудова екоіграшка для раннього розвитку. Дерево заряджає своїм «теплом», а яскраві кольори екофарб дарують енергію і позитив. Іграшка розвиває дрібну моторику і тактильну пам'ять долоні.
Серія машинок тм HEGA направлена на сенсорний та сенсорно- моторний розвиток дитини.
Відсутність дрібних деталей і з'ємних елементів робить іграшку повністю безпечною.
Данна серія «уміє» гуляти, закопуватися, їздити по калюжах, подорожувати у кармані, митися у ванній і переживе будь-яку творчість господаря.
Підходить для використання у направленні інклюзія.
Відповідає типовому переліку спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку осіб з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах (групах) закладів освіти згідно Наказу МОН № 873 від 21.06.2019 р. та Наказу МОН № 414 від 24.03.2018 р.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 30 г |
| Производитель | Hega |
| Высота | 35 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Длина | 85 мм |
| Материал | Дерево |
| Упаковка | Блистер |
| Цвет | Желтый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Таксі |
| Персонажи | Нет |
| Особенности | Машинка |
Информация для заказа
- Цена: 95 ₴








