Набор HEGA Цифры и знаки (на магнитах)
585 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 201
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Нова Українська школа набирає обертів. Дидактичні ігри - головна складова програми Нуш. Завдяки дидактическому набору тм "HEGA", дитина навчиться першим навичкам рахунку, навчитися відрізняти цифри, зможе освоїти тему склад числа, навчитися позначати цифри числами. Також розбереться з послідовністю чисел, числовим рядом, навчиться порівнювати числа, освоїть тему додавання і віднімання. Завдяки неодимовим магнітів планшетки з легкістю кріпляться на інтерактивну дошку і зовсім непомітні при роботі на парті. Пластикова коробка допомагає з легкістю зберігати і не розгубити набір, що гарантує довгий термін використання. Інструкція для занять допоможе педагогу або мамі досягти високих результатів за короткий термін.
Згідно програми Нової української школи початкових класів, набір сприяє:
- формуванню у дитини математичних уявлень;
- вмінню розрізняти одну цифри від одної;
- вмінню лічити в прямому та зворотньому порядку;
- вмінню порівнювати числа в межах 10 з допомогою відповідних знаків;
- знаходити числову послідовність від 1 до 10 та багато іншого.
+ інструкція - порада для педагога.
Легко учиться с тм "HEGA"!
Всі відео - огляди наших іграшок https://www.youtube.com/channel/UCzG1tAZR7IyIcr4jvT0QMzw
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 150 г |
| Ширина | 110 мм |
| Длина | 60 мм |
| Высота | 40 мм |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 100 мм |
| Ширина упаковки | 120 мм |
| Упаковка | Пластиковая коробка |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Основные | |
| Цвет | Разные цвета |
| Возраст | От 2-х лет |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Дидактические материалы |
| Производитель | Hega |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Общее количество предметов | 16 |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | Цифры |
| Тип | Развивающие карточки |
- Цена: 585 ₴












