Фигурка HEGA Свинка Пеппа
120 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 63
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Хлопці і дівчата з маленького віку ростуть поруч з мультяшними героями і сучасними гаджетами. У кожного малюка є улюблений мультфільм і улюблений герой.
З героєм все робити легко - і вмовити в дитячий садочок піти, навіть чистити зуби ввечері доведеться.
Можливості нашого супер героя неймовірні -
- забруднитися у каші,
- в пісочниці,
- прийняти ванну,
- витримати будь-які випробування.
- відмитися просто - мильним розчином
Ідеальна іграшка містить тепло натурального дерева, приємна на дотик, смачно пахне деревом і головне безпечна!!!
Рекомендовано для самих маленьких - як прорізувач або перша еко-іграшка.
тм "HEGA" - це якість!
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
Модель предмета навколишнього світу.
Призначення – для занять з розвитку мовлення, ознайомлення з навколишнім середовищем, формування комунікації, навчання ігрової діяльності.
Відповідає типовому переліку спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку осіб з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах (групах) закладів освіти згідно Наказу МОН № 873 від 21.06.2019 р. та Наказу МОН № 414 від 24.03.2018 р.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hega |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Сказочный/мульт герой |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 15 мм |
| Длина | 50 мм |
| Высота | 100 мм |
| Вес | 36 г |
| Персонажи | Свинка Пеппа |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блистер |
| Длина упаковки | 5 мм |
| Ширина упаковки | 10 мм |
| Высота упаковки | 15 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип питания | Нет |
| Особенности | Деревянная игрушка |
- Цена: 120 ₴









