Набор "Кубики историй" HEGA с методическим пособием
1 059 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 205
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Головне призначення дидактичної гри «Кубики історій» - придумування і озвучування коротких історій. Рекомендований вік від 3-х до 12 років (дошкільнята і школярі).
Що ж в цьому складного? Для дитини побудувати речення - завдання високого рівня складності. Побудувати розповідь ще складніше - необхідно вибудувати цілий ланцюжок логічних дій, у яких є початок і кінець. Для дитячої психології зв'язок дій і наслідків зовсім неочевидний. Саме тому в 1 рік ми говоримо малюкові: «Не лізь - Впадеш», «Не кидай - Розіб'єш». Це ланцюжок Дія-Подія. У 4 рочки ми озвучуємо ланцюжок з декількох ланок (5-6). Ми говоримо: «Не їж морозиво на вулиці - Горличко замерзне - Застудишся- Захворієш - На свято до Маші не підемо - Давай з'їмо морозиво вдома». Як чітко видно на прикладі, ланцюжок збільшується прямо пропорційно віку.
Історію може розповідати дитина, а може вести заняття фахівець: логопед, методист або дитячий психолог. Залежно від завдання це може бути групове заняття, заняття в парі або індивідуальне заняття.
У логопедії результатом буде як правильна вимова звуків, слів, так і вміння справлятися з певними видами заїкання (завдяки постановці дихання під час вільної мови).
У психології результатом буде як корекція мови, так і проблема сорому, мовчання, замикання і подібні. Дитячі страхи і корекція підсвідомих страхів - актуальна тема.
У вивченні іноземних мов вирішуються багато проблем. Долається страх неправильного застосування слів, неправильна вимова слів, неправильної побудови простих і складних речень. А також розширюється словниковий запас, множина і однина, відмінки, закінчення і багато іншого.
Отже, перед Вами проста Дидактична гра з великими можливостями.
У магазинах багато подібних ігор з різними назвами - це і «Кубики творчих розповідей», і «Кубики шепотів», і «Логопедичні кубики».
Гра тм «HEGA» унікальна - дерев'яний еко-кубик розміром 4х4х4см, ребра якого закруглені настільки, що кожна із 6-ти граней являє собою круг діаметром 4см, забезпечить зручність для дитячої долоні, крупність і чіткість малюнка і не на секунду не відверне від Вашої головної мети!
Авторські права належать тм "ХЕГА".
Тм "HEGA" гарантує якість кожної деталі.
Призначення - забезпечення розвитку мислення, уяви, моторики, мови, сприяння розширенню загального світогляду дітей, розвиток кмітливості, зміцнення фізичних сил, зняття емоційної напруги.
Рекомендується для використання як дидактичний матеріал для розвитку ігрової діяльності в індивідуальної психолого-педагогічної роботі і корекційних заняттях з сенсорного розвитку та логопедії з дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку в умовах закладів дошкільної, початкової освіти, а також інклюзівно-ресурсних центрів.
Відповідає типовому переліку спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку осіб з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах (групах) закладів освіти згідно Наказу МОН № 873 від 21.06.2019 р. та Наказу МОН № 414 від 24.03.2018 р.
Всі відео - огляди наших іграшок https://www.youtube.com/channel/UCzG1tAZR7IyIcr4jvT0QMzw
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hega |
| Страна производитель | Украина |
| Возраст | От 3-х лет |
| Тип | Кубики |
| Материал | Дерево |
| Количество составных элементов | 6 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Высота | 100 мм |
| Вес | 260 г |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 290 мм |
| Ширина упаковки | 180 мм |
| Высота упаковки | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка | Холщовый мешок в блистере |
| Персонажи | Нет |
| Тип питания | Нет |
| Особенности | кубики |
- Цена: 1 059 ₴









