Набір HEGA Монтессорі 3 ускладнений ігровий розвиваючий кольоровий в коробці 46 елементів
1 449 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 68
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Опис дерев'яного розвиваючого набору Монтессорі №3.
Великий набір у дерев'яній коробці на 6 відділів з методичним посібником.
Головна мета набору: у процесі гри освоїти складні навички - гудзики, кнопочки, зав'язки, замочки і шнурки. Набір №3 підготує кисть дитини до письма - зробить її гнучкою, слухняною, поліпшить координацію рухів.
Рекомендований для дітей від 3-х років і старше. Це розвиваючий набір з вправами за методикою Монтессорі для дрібної моторки. Особливо підходить для гіперактивних дітей і любителів дрібних іграшок. У книжці запропоновані 33 завдання різних рівнів до кожного розділу згідно методики раннього розвитку. Усі завдання розділені на прості і складні.
Підходить для групових занять у дитячому садку і в дитячих центрах.
Підходить для інклюзивних груп і корекційних занять.
Це прекрасне наповнення кабінету психолога та логопеда,
сенсорної кімнати та інклюзивної-ресурсних центрів.
Сертифікати якості і методичний посібник - головні плюси.
Якісні матеріали та Європейські фарби і лаки - Гарантія якості!
Склад набору: розбірний короб (8 елементів) + 46 складових елемента +
+ книжка із завданнями.
Всі відео - огляди наших іграшок https://www.youtube.com/channel/UCzG1tAZR7IyIcr4jvT0QMzw
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
Набор «Зорове сприйняття» 3го рівня складності.
Призначення – розвиток візуального сприйняття, формування навичок сортування за кольорами та формами, візуального зіставлення за зразком, формування цілісного зображення з частин, побудування 3D моделі зображеним зразком.
Відповідає типовому переліку спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку осіб з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах (групах) закладів освіти згідно Наказу МОН № 873 від 21.06.2019 р. та Наказу МОН № 414 від 24.03.2018 р.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hega |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 270 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Высота | 55 мм |
| Вес | 590 г |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 260 мм |
| Ширина упаковки | 190 мм |
| Высота упаковки | 50 мм |
| Упаковка | Блистер |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Игровой набор с фигурками |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 0 |
| Количество составных элементов | 46 |
| Персонажи | Нет |
| Тип питания | Нет |
| Особенности | Монтессори |
- Цена: 1 449 ₴












