Набір дидактичного матеріалу HEGA Цифри. Демонстраційні з посібником
1 000 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 72-1
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Нова Українська школа набирає обертів. Дидактичні ігри - головна складова програми Нуш. Завдяки дидактическому набору тм "HEGA", дитина навчиться першим навичкам рахунку, навчитися відрізняти цифри, зможе освоїти тему склад числа, навчитися позначати цифри числами. Також розбереться з послідовністю чисел, числовим рядом, навчиться порівнювати числа, освоїть тему додавання і віднімання. Пластикова коробка допомагає з легкістю зберігати і не розгубити набір, що гарантує довгий термін використання. Інструкція для занять допоможе педагогу або мамі досягти високих результатів за короткий термін.
Згідно програми Нової української школи початкових класів, набір сприяє:
- формуванню у дитини математичних уявлень;
- вмінню розрізняти одну цифри від одної;
- вмінню лічити в прямому та зворотньому порядку;
- вмінню порівнювати числа в межах 10 з допомогою відповідних знаків;
- знаходити числову послідовність від 1 до 10 та багато іншого.
+ інструкція - порада для педагога.
Легко учиться с тм "HEGA"!
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів:
1. Використовується тільки товста європейська фанера вищого ґатунку - 5мм і більше. Це гарантія міцності і якості іграшки.
2. Кожна деталь обробляється окремо - це безпечні краї, межі, кути і виключає скабки.
3. Крім фарби наноситься захисний шар акрилового лаку, це гарантія безпеки, довговічності і можливість гігієнічної обробки.
4. Дана іграшка в такому виконанні продається в Європу.
Безпека іграшок ТМ «HEGA»:
1. Розмір всіх деталей відповідає ДСТУ - дитина не може проковтнути і пропхати.
2. Лазерне різання виключене - запах гарі і залишки нагару не вивітрюються і не зникають ніколи!
Залишки нагару на дитячих товарах близько 10 років заборонені у всіх країнах Європи - мікронні частки небезпечні для органів дихання.
3. Фарби - сертифікований Європейський Акрил - безпечно грати, брати в руки і в рот.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hega |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | Нет |
| Тип питания | Нет |
| Особенности | Геометрия, Цифры |
| Возраст | От 3-х лет |
| Тип | Развивающие карточки |
| Материал | Дерево |
| Количество составных элементов | 26 |
| Цвет | Разные цвета |
| Пол | Унисекс |
| Длина | 110 |
| Ширина | 65 |
| Диаметр | 127 |
| Высота | 4 |
| Вес | 200 |
| Упаковка | Пластиковая коробка |
| Длина упаковки | 215 мм |
| Ширина упаковки | 145 мм |
| Высота упаковки | 70 мм |
- Цена: 1 000 ₴











