Модель-фартук HEGA Внутреннее телосложение человека с плакатом-указанием
1 209 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 65
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Модель-фартух використовується для проведення практичних занять в якості демонстраційного посібника. Модель дозволяє засвоїти і закріпити учбовий матеріал в ігровій формі.
Розмір фартуха 43х54х1 см. Фартух двосторонній: світла сторона - для дівчаток, темна -для хлопчиків. Цупка основа дозволяє прикріпити фартух на демонстраційній дошці, педагог та учні мають можливість демонстрації на дошці і на тілі. Зав'язки (для зручності) замінені на стрічки з наліпками. Наліпки для кріплення розраховані на 2 рівні - для прилягання на різні типи статури.
Усі органи на фартуху - основі виготовленні із кольорової цупкої тканини і мають кріплення для зручної перестановки на основі. Моделі- органи: легені, стравохід, печінка, підшлункова залоза, жовчний міхур, сечовий міхур, товстий та тонкий кишківник, шлунок, нирки, селезінка, бронхи та серце. У комплекті ламінована карта- плакат, з розміщенням, описом та функціями кожного органа.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hega |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина | 430 мм |
| Высота | 540 мм |
| Вес | 125 г |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 430 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| Высота упаковки | 300 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Материал | тканина |
| Пол | Унисекс |
| Упаковка | Пакет |
| Возраст | От 5-ти лет |
| Цвет | Різні кольори |
- Цена: 1 209 ₴









