Набор Монтессори Станция №1 для счета и сортировки HEGA деревянный
1 595 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 225
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Опис дерев'яного розвиваючого набору Монтессорі Станція №1.
Великий набір на 62 елемента у дерев'яній коробці + кольоровий методичний посібник з великою кількістю завдань і фотокарток.
Головна мета набору: розвиток дрібної моторики дитини - вміння володіти рухами пальчиків і координація рухів долоньки, що прямо впливає на розвиток та корекцію мови, а зняття емоційної напруги під час заняття забезпечить легке засвоєння нових навичок.
Так у процесі гри Ваша дитина освоїть складні навички рахунку та сортування, навчиться правильно називати основні кольори, знаходити відмінності, правильно виконувати дії і відповідати на питання. Це перші завдання на розвиток винахідливості та кмітливості.
Рекомендований для дітей від 2-х років і старше. У книжці запропоновані 10 категорій завдань. Усі завдання розділені на прості і складні.
Набір дає чіткі відповіді на питання:
Що таке дрібна моторика і як вона пов’язана з мовою дитини?
Що означає психічний розвиток дитини?
У чому різниця між сенсорним розвитком та сенсорно-моторним розвитком дитини?
Головні питання:
Як розмовляти з дитиною під час занять?
Що буде впливати на результативність ігор?
Які слова та прийоми підійдуть для моєї дитини?
Підходить для групових занять у дитячому садку і в дитячих центрах.
Підходить для інклюзивних груп і корекційних занять.
Це прекрасне наповнення кабінету психолога та логопеда,
сенсорної кімнати та інклюзивної-ресурсних центрів.
Сертифікати якості і методичний посібник - головні плюси набору.
Якісні матеріали та Європейські фарби і лаки - Гарантія якості!
Склад набору: розбірна велика коробка (5 елементів) + розбірні кольорові коробки 6 шт. (у кожній 5 елементів) + 54 кольорових складових елемента + дерев’яні щипці + книжка із завданнями на 16 сторінок.
Всі відео - огляди наших іграшок https://www.youtube.com/channel/UCzG1tAZR7IyIcr4jvT0QMzw
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
Призначення – розвиток візуального сприйняття, формування навичок сортування за кольорами та формами, візуального зіставлення за зразком, формування цілісного зображення з частин, побудування 3D моделі зображеним зразком.
Відповідає типовому переліку спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку осіб з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах (групах) закладів освіти згідно Наказу МОН № 873 від 21.06.2019 р. та Наказу МОН № 414 від 24.03.2018 р. та змісту набору Зорове сприйняття, набору для сенсорної гри та дидактичні ігри.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hega |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 270 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Высота | 55 мм |
| Вес | 1200 г |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 260 мм |
| Ширина упаковки | 190 мм |
| Высота упаковки | 50 мм |
| Упаковка | Блистер |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Игровой набор с фигурками |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 4-х лет |
| Количество составных элементов | 62 |
| Особенности | Монтессори |
- Цена: 1 595 ₴












