Игра HEGA Мячики Сенсорные для занятий и массажа (терапевтические мячики)
500 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 206-1
+380 (95) 187-58-22
Прием заказов + VIBER Каріна- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір складається з 3х Еко-м'ячиків різних фактур в полотняному мішку з затяжками.
Шорсткий м'ячик, м'ячик з виступами і гладкий м 'ячик - однакового діаметра - 5 см.
Однакову вагу м'ячиків забезпечує легке котіння і можливість ігор на котіння та збивання / влучання.
Ідеальний розмір для утримування дорослою рукою і хороше щільне захоплення дитячою долонею.
Натуральне дерево, ідеальна якість, безпечні матеріали - гарантують ефективність дитячого масажу і ЛФК.
- Заняття з сенсорними м'ячиками впливають
- на розвиток мовлення дитини,
- усунення дефектів мовлення,
- координацію рухів,
- сприяють розвитку мозкової діяльності.
-
Всі відео - огляди наших іграшок https://www.youtube.com/channel/UCzG1tAZR7IyIcr4jvT0QMzw
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
Відповідає типовому переліку спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку осіб з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах (групах) закладів освіти згідно Наказу МОН № 873 від 21.06.2019 р. та Наказу МОН № 414 від 24.03.2018
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hega |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 290 мм |
| Вес | 200 г |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 180 мм |
| Ширина упаковки | 100 мм |
| Высота упаковки | 290 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Развивающий набор |
| Пол | Унисекс |
| Упаковка | Холщовый мешок в блистере |
| Возраст | От 0 |
| Количество составных элементов | 4 |
| Персонажи | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 500 ₴









