Шнуровка HEGA Инклюзия 16 цветов. Набор для счета.
549 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 135
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Шнурівка «Інклюзія» 16 кольорів.
Шнурівка спрямована на розвиток дрібної моторики рук і підготовки руки дитини до письма.
16 кольорів - чітко збігаються з палітрою кольорів і дозволяють дитині в ігровій формі запам'ятати всі кольори і відтінки.
Форма циліндр - унікальна форма для рук дитини. Забезпечує щільне захоплення і утримання - для процесу нанизування. Саме дана форма дозволяє освоїти процес конструювання. Елементи з легкістю встановлюються у ряди і один на одного. Розмір дозволяє використання з 2-х років.
У складі набору - Міцна розбірна дерев'яна коробка, 3 кольорових шнурки довжиною по 70 см., 16 різнокольорових бусин розміром 22х22 мм.
Колірна гамма чітко збігається з конструктором «Інклюзія».
Авторські права належать тм "ХЕГА".
Тм "HEGA" гарантує якість кожної деталі.
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів:
1. Використовується тільки товста європейська фанера вищого ґатунку - 5мм і більше. Це гарантія міцності і якості іграшки.
2. Кожна деталь обробляється окремо - це безпечні краї, межі, кути і виключає скабки.
3. Крім фарби наноситься захисний шар акрилового лаку, це гарантія безпеки, довговічності і можливість гігієнічної обробки.
4. Дана іграшка в такому виконанні продається в Європу.
Безпека іграшок ТМ «HEGA»:
1. Розмір всіх деталей відповідає ДСТУ - дитина не може проковтнути і пропхати.
2. Лазерне різання виключене - запах гарі і залишки нагару не вивітрюються і не зникають ніколи!
Залишки нагару на дитячих товарах близько 10 років заборонені у всіх країнах Європи - мікронні частки небезпечні для органів дихання.
3. Фарби - сертифікований Європейський Акрил - безпечно грати, брати в руки і в рот.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hega |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Тематика | Шнуровка |
| Персонажи | Нет |
| Тип питания | Нет |
| Возраст | От 2-х лет |
| Тип | Шнуровка |
| Материал | Дерево |
| Количество составных элементов | 20 |
| Цвет | Разные цвета |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Длина | 150 |
| Ширина | 80 |
| Высота | 40 |
| Вес | 300 |
| Упаковка | Блистер |
| Длина упаковки | 150 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| Высота упаковки | 40 мм |
- Цена: 549 ₴











