Шнуровка HEGA Бусы в деревянной коробке. Набор для счета
359 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 57
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Набір «Склад числа» у дерев’яній коробці для молодших класів використовується як роздатковий матеріал для вивчення математики в початкових класах. Набір дозволяє проводити розрахунки від 0 до 20.
Один набір дозволяє одночасно працювати 4-5 учням.
Набір являє собою 2 шнурки завдовжки 60 см, та кульки білого та чорного кольору діаметром 20 мм -10 шт., циліндри червоного та природного кольору діаметром 15мм -10шт.
Дерев’яна розбірна коробка розміром 80х80х60 мм дозволяє сортувати бусини, забезпечує довготривале колективне використання і гарантує зручність зберігання у класі.
Авторські права належать тм "ХЕГА".
Тм "HEGA" гарантує якість кожної деталі.
Відповідає типовому переліку спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку осіб з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах (групах) закладів освіти згідно Наказу МОН № 873 від 21.06.2019 р. та Наказу МОН № 414 від 24.03.2018 р.
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів:
1. Використовується тільки товста європейська фанера вищого ґатунку - 5мм і більше. Це гарантія міцності і якості іграшки.
2. Кожна деталь обробляється окремо - це безпечні краї, межі, кути і виключає скабки.
3. Крім фарби наноситься захисний шар акрилового лаку, це гарантія безпеки, довговічності і можливість гігієнічної обробки.
4. Дана іграшка в такому виконанні продається в Європу.
Безпека іграшок ТМ «HEGA»:
1. Розмір всіх деталей відповідає ДСТУ - дитина не може проковтнути і пропхати.
2. Лазерне різання виключене - запах гарі і залишки нагару не вивітрюються і не зникають ніколи!
Залишки нагару на дитячих товарах близько 10 років заборонені у всіх країнах Європи - мікронні частки небезпечні для органів дихання.
3. Фарби - сертифікований Європейський Акрил - безпечно грати, брати в руки і в рот.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hega |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Длина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Вес | 250 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | Нет |
| Возраст | От 2-х лет |
| Тип | Шнуровка |
| Материал | Дерево |
| Количество составных элементов | 23 |
| Цвет | Разные цвета |
| Пол | Унисекс |
| Высота | 60 |
| Упаковка | Блистер |
| Длина упаковки | 80 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| Высота упаковки | 60 мм |
- Цена: 359 ₴












