Сенсорные Кубики HEGA Цвета по методике Монтессори
400 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 227
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Сенсорні Кубики - вирізані із цільного дерева і мають форму складного куба.
Ребра заокруглені настільки, що кожна із 6-ти граней
являє собою круг діаметром 4 см.
Унікальна форма - гарантія легкого котіння кубика по ігровій поверхності.
Кожна грань шершаво-сенсорна - різнобарвна, 10 яскравих кольорів, фарби безпечні - акрил.
Шорстка поверхня - безпечна - при тактильному аналізі виключено відпадання частинок і шматків шару. Кожен шар ретельно приклеєний і закріплений зверху додатковим шаром захисного лаку.
Лазерне різання виключене - Запах гарі і залишки нагару не вивітрюється і не зникає НІКОЛИ!
Залишки нагару на дитячих товарах близько 10 років заборонені у всіх країнах Європи - мікронні частиці небезпечні для органів дихання.
Набір дає можливість:
- запам'ятати кольори зорово
- запам'ятати кольори тактильно
- підбирати кольори за тоном
- знаходити контрастні кольори
- складати кубики в контейнер згідно завдання
Використовується як для роботи з групою, так і для індивідуальної роботи.
Склад набору: 2 кубики 40х40х40 мм і пластиковий контейнер з кришкою.
Авторські права належать тм "ХЕГА".
Тм "HEGA" гарантує якість кожної деталі.
Всі відео - огляди наших іграшок https://www.youtube.com/channel/UCzG1tAZR7IyIcr4jvT0QMzw
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HEGA |
| Страна производитель | Украина |
| Возраст | От 2-х лет |
| Тип | Кубики |
| Материал | Дерево |
| Количество составных элементов | 2 шт |
| Цвет | Разные цвета |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Высота | 30 мм |
| Вес | 200 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластиковая коробка |
| Длина упаковки | 100 мм |
| Ширина упаковки | 65 мм |
| Высота упаковки | 30 мм |
- Цена: 400 ₴












