Сенсорные Кубики HEGA Счет по методике Монтессори
400 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 228
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Сенсорні Кубики - вирізані із цільного дерева і мають форму складного куба з великими випуклими крапочками.
Ребра закруглені настільки, що кожна із 6-ти граней
являє собою круг діаметром 4 см.
Уникальная форма - гарантія легкого котіння кубика по ігровій поверхності.
На кожну грань кубика нанесена різна кількість крапок - від 1 до 10 – крапки випуклі чорного кольору.
Розташування крапок відповідає методиці вивчення складу числа: двохрядове, на збільшення.
Розмір сенсорного кубика – ідеальний для захоплення дитячою долонею і процесу гри.
Кубики покриті білою фарбою - контраст чорного на білому активує дитячу увагу та пам'ять!
Лазерне різання виключене - Запах Гарі і залишки Нагару не вивітрюється і не зникає НІКОЛИ!
Залишки нагару на дитячих товарах близько 10 років заборонені у всіх країнах Європи - мікронні частиці небезпечні для органів дихання.
Використовується як для роботи з групою, так і для індивідуальної роботи.
Склад набору: 2 кубики 40х40х40 мм і пластиковий контейнер з кришкою.
Авторські права належать тм "ХЕГА".
Тм "HEGA" гарантує якість кожної деталі.
Всі відео - огляди наших іграшок https://www.youtube.com/channel/UCzG1tAZR7IyIcr4jvT0QMzw
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HEGA |
| Страна производитель | Украина |
| Возраст | От 2-х лет |
| Тип | Кубики |
| Материал | Дерево |
| Количество составных элементов | 2 шт |
| Цвет | Разные цвета |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Высота | 30 мм |
| Вес | 20 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластиковая коробка |
| Длина упаковки | 100 мм |
| Ширина упаковки | 65 мм |
| Высота упаковки | 30 мм |
- Цена: 400 ₴











