Набір ляльок HEGA в Національному одязі за областями України з плакатом А3
14 800 ₴/комплект
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 230
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Лялька-мотанка - українська народна лялька, прадавній оберіг українського роду.
25 ляльок, кожна представляє одну з 25 областей України.
Хустка у кожної ляльки символізує основний колір герба кожної області. Орнамент на спідниці і рукавах - відповідає історії, символіці і колористиці українських вишиванок.
Вишиванка - яскрава індивідуальність української культури. У кольоровій гамі і смислових відтінках орнаменту закладені і збережені традиції кожного окремого регіону.
На спідниці ляльки пришита дерев'яна лейба з назвою області.
Якість виконання на висоті: кожен шов оброблений оверлоком, кожна нитка надійно закріплена. Спідниця і фартух обшиті атласними стрічками.
Лялька стійка на усіх рівних поверхнях - не вимагає ніяких додаткових підставок для презентації. Внутрішня основа дерев'яна - зручна для рук при демонстрації і проведенні лялькового театру і рольових дійствах. Розмір кожної ляльки відповідає вимозі - демонстраційний - 23 см.
Набір формується під замовлення: від 2-х до 25 (повний комплект) ляльок. Кожна лялька має індивідуальну упаковку.
Використовується у початкових класах загальноосвітніх навчальних закладів в мистецькій освітній галузі.
Широко використовується в сучасній педагогіці і психології. Це найкращий сувенір окремої області і України в цілому.
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів:
1. Використовується тільки товста європейська фанера вищого ґатунку - 5мм і більше. Це гарантія міцності і якості іграшки.
2. Кожна деталь обробляється окремо - це безпечні краї, межі, кути і виключає скабки.
3. Крім фарби наноситься захисний шар акрилового лаку, це гарантія безпеки, довговічності і можливість гігієнічної обробки.
4. Дана іграшка в такому виконанні продається в Європу.
Безпека іграшок ТМ «HEGA»:
1. Розмір всіх деталей відповідає ДСТУ - дитина не може проковтнути і пропхати.
2. Лазерне різання виключене - запах гарі і залишки нагару не вивітрюються і не зникають ніколи!
Залишки нагару на дитячих товарах близько 10 років заборонені у всіх країнах Європи - мікронні частки небезпечні для органів дихання.
3. Фарби - сертифікований Європейський Акрил - безпечно грати, брати в руки і в рот.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hega |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Вес | 6 |
| Высота | 23 |
| Ширина | 20 |
| Упаковка | Блистер |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Дерево |
| Тип | Кукла |
| Цвет | Разные цвета |
| Возрастная группа | 0т 2 лет |
| Персонажи | Кукла мотанка |
| Высота упаковки | 23 мм |
| Длина упаковки | 40 мм |
| Ширина упаковки | 20 мм |
- Цена: 14 800 ₴/комплект









