Скелет людини з органами HEGA з плакатами-вказівками
4 580 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 236
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Скелет людини з органами використовується для проведення практичних занять в якості демонстраційного посібника. Модель дозволяє засвоїти і закріпити учбовий матеріал в ігровій формі.
До демонстраційного набору входять: основа, елементи скелета та внутрішні органи людини, карти розміщення.
Елементи скелетної системи та внутрішні органи розміщуються на основі за допомогою крепіжів на зворотній стороні.
У набір входить: 16 кісток, 13 внутрішніх органів (легені, стравохід, печінка, підшлункова залоза, жовчний міхур, сечовий міхур, товстий та тонкий кишківник, шлунок, нирки, селезінка, бронхи та серце)
Висота модели: 165 см.
Модель має додаткове верхнє кріплення для демонстрації на класній дошці (без додаткових установок).
У комплекті 2 кольорові карти- плакати А3, з розміщенням, описом та функціями кожного органа та кісток.
УВАГА! Це об'єкт ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ власності - ПАТЕНТ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hega |
| Страна производитель | Украина |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 5-ти лет |
| Состояние | Новое |
| Материал | Ткань |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Ширина | 430 мм |
| Высота | 540 мм |
| Вес | 125 г |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 430 мм |
| Высота упаковки | 540 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка | Пакет |
- Цена: 4 580 ₴



