Конструктор Брендовий HEGA Унікальний Лімітований випуск 2023
694 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 249-1
+380 (95) 187-58-22
Прием заказов + VIBER Каріна- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лімітована колекція 2023
Найдивовижніші різні геомеричні форми кожної деталі цього набору обов'язково звернуть увагу Вашої дитини.
- Натуральна деревина ,
- Ідеальна обробка робить конструктор живим та найулюбленішим.
- Машинка та цуценятко, які живуть в цій дерев'яній коробці, підштовхнуть Вашу дитину констуруювати будиночки та дороги.
Кількість кольорових блоків( еко-фарби) спеціально обмежена. Саме це заохочує дитину зробити увесь конструктор по-своєму кольоровим.
Можливості фарбування необмежені: олівці, фарби, лаки, гуаш, пластилін, декупаж, а також домашні крупи, роблять дива.
Пам'ятайте: Ваша дитина- унікальна! Заняття з натуральними іграшками та творчість розвиває та дає довгоочікуванний поштовх в розвитку моторики рук, сенсорики та логопедії.
З турботою про Ваших дітей, ТМ HEGА!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 600 г |
| Материал | Дерево |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Разные цвета |
| Тематика | Архитектурные сооружения |
| Производитель | Hega |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип конструктора | Блочный |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 160 мм |
| Упаковка | Блистер |
| Длина упаковки | 220 мм |
| Высота упаковки | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | Нет |
| Особенности | Конструктор |
Информация для заказа
- Цена: 694 ₴











