Набор для сенсорной игры HEGA Тренажер для мелкой моторики
945 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 250
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Набір призначений для розвитку тактильного відчуття, зорового сприйняття та сенсорної інтеграції дитини.
Основна функція тренажеру - це вдосконалення рухових здібностей та розвиток м’язової системи кисті руки – це першочергово впливатиме на мову, сприйняття, пам'ять та мислення дитини. Розвиток координації рухів та мозочкова стимуляція від тренажеру прямо впливатимуть на ефективність занять з психологом, логопедом, дефектологом.
Результатом використання буде:
· поліпшення уваги, розуміння, поведінки
· поліпшення мови, сприйняття, пам’яті
· поліпшення зорово-моторної координації
· поліпшення мануальних і графо-моторних функцій
Склад набору: коробка, 6 дзиґ, методичний посібник.
Вправи з посібника містять багато фото, що гарантує результативність використання тренажеру для дитини. Саме це гарантує легкість сприйняття інформації для спеціаліста або батьків.
Всі відео - огляди наших іграшок https://www.youtube.com/channel/UCzG1tAZR7IyIcr4jvT0QMzw
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
Соответствует типичному перечню специальных средств коррекции психофизического развития лиц с особыми образовательными потребностями, которые учатся в инклюзивных и специальных классах (группах) учебных заведений согласно Приказу МОН № 873 от 21.06.2019 г. и Приказа МОН № 414 от 24.03.2018 г. и содержания набора Зрительное восприятие, набора для сенсорной игры и дидактические игры.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hega |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Высота | 70 мм |
| Вес | 550 г |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 240 мм |
| Ширина упаковки | 170 мм |
| Высота упаковки | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Юла |
| Пол | Унисекс |
| Упаковка | Деревянная коробка |
| Возраст | От 2-х лет |
| Количество составных элементов | 7 |
| Персонажи | Нет |
| Особенности | Монтессори |
- Цена: 945 ₴








