Набір для творчості міні
92 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 58-1
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA

Набір для творчості — це прекрасні аксесуари для сюжетно-рольової гри, які відкриють дітям широкі можливості прояву своєї фантазії.
Вони підходять для пізнавальних, розвиваючих, рольових ігор та лялькового театру. Ваш малюк навчиться розпізнавати домашніх тварин, а також знаходити дитинчат і їх батьків, що важливо для його розвитку.
Використовуються набори у корекційно-розвитковій роботі, а саме:
Практичним психологам
- у тестуванні "Великий - маленький", "Назви одним словом", "Що зайве"...
- у пісочній терапії "Господарський двір", "Весела ферма"...
- заняття з арт-терапії (розмальовка силуетів).
Вчителям-логопедам (дефектологам)
- "Як кличе тваринка (пташка) своїх діточок?" (звуконаслідування)
- "Назвати дитинчат"
- словозміна та словотворення (корова - молоко, коров'як ячий)
- словникова робота "Хто як рухається"- підбір дієслова, "Яка тваринка(пташка)" - підбір прикметника.
- наглядний матеріал до чистомовок, римівок, промовлянок.
- "Хто де живе?", "Кого більше? менше?"
- "Знайдіть однакові фігурки"
Вчителю-реабілітологу
- наслідування рухів тварин
- сюжетно-рухливі ігри.
Склад: 3 фігурки тваринки.
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
Модель предмета навколишнього світу.
Призначення – для занять з розвитку мовлення, ознайомлення з навколишнім середовищем, формування комунікації, навчання ігрової діяльності.
Відповідає типовому переліку спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку осіб з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах (групах) закладів освіти згідно Наказу МОН № 873 від 21.06.2019 р. та Наказу МОН № 414 від 24.03.2018 р.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hega |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Высота | 10 мм |
| Вес | 50 г |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 120 мм |
| Ширина упаковки | 150 мм |
| Высота упаковки | 15 мм |
| Упаковка | Блистер |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 0 |
| Количество составных элементов | 3 |
| Тип конструктора | Контурный |
| Персонажи | Домашние и дикие животные |
| Тип питания | Нет |
| Особенности | Деревянная игрушка |
- Цена: 92 ₴











