
Конструктор Сенсорный HEGА
1 230 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 263
+380 (95) 187-58-22
Прием заказов + VIBER Каріна- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Конструювання-це найголовніший етап у розвитку дитини.
Унікальні тактильні деталі цього набору перетворюють процес гри в процес занять та навчання.
Активація окремих ділянок дитячої долоні має прямий зв'язок з активацією окремих ділянок мозку. Таке конструювання з додатковими вправами розвиває мову, допомагає у навиках мови та дає гарні результати в розвитку координації. Розвиває дрібну моторику, тактильну пам'ять долоні та тактильне сприйняття.
Дає змогу використання окремих деталей на різних ділянках тіла (вправи для стопи, коліна, зовнішніх і внутрішніх ділянках рук та ніг).
Склад: дерев’яний короб, 26 геометричних фігур.
Всі відео - огляди наших іграшок https://www.youtube.com/channel/UCzG1tAZR7IyIcr4jvT0QMzw
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hega |
| Страна производитель | Украина |
| Тип конструктора | Блочный |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Тематика | Архитектурные сооружения |
| Количество деталей | 26 шт |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес | 600 г |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блистер |
| Длина упаковки | 220 мм |
| Ширина упаковки | 160 мм |
| Высота упаковки | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | Нет |
| Особенности | Конструктор |
Информация для заказа
- Цена: 1 230 ₴



