Набор для творчества Куклы Дисней 6в1
659 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 42-1
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Хочете надовго зайняти дитину?
Хочете щоб результат не припадав пилом на полиці, а став справжньою улюбленою іграшкою?
Це все можливо з лялькою для творчості.
Зробленою лялькою можна буде посправжньому гуляти: в лялькові будиночки, прикрашати одягом і навіть грати на вулиці.
Лялька просто дивовижна. Ваша донечка буде розфарбовувати її з обох боків.
Для розфарбовування підходять: акварель, олівці, фломастери, віск, лаки для нігтів. Аплікацію можна зробити: пластилін, декупаж, бісер, бусинки, тканини, фетр.
Головне - ваша майстриня буде використовувати саме те, що їй довбодоби.
Лялька має підставку - вона забезпечує стійкість і презентабельність.
Це справжній подарунок для маленької дитини!
У набор входять кольорові наклейки і камінчики для прикраси сукні ляльки.
Якість та Безпеку гарантує тм "HEGA"
Склад набору:
- 6 ляльок з підставками
- набір наклейок
- набір камінчиків
Всі відео - огляди наших іграшок https://www.youtube.com/channel/UCzG1tAZR7IyIcr4jvT0QMzw
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
Модель предмета навколишнього світу.
Призначення – для занять з розвитку мовлення, ознайомлення з навколишнім середовищем, формування комунікації, навчання ігрової діяльності.
Відповідає типовому переліку спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку осіб з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах (групах) закладів освіти згідно Наказу МОН № 873 від 21.06.2019 р. та Наказу МОН № 414 від 24.03.2018 р.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hega |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Высота | 13 см |
| Ширина | 0.6 см |
| Вес | 20 г |
| Состояние | Новое |
| Материал | Дерево |
| Персонажи | Monster High |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блистер |
| Длина упаковки | 130 мм |
| Ширина упаковки | 60 мм |
| Высота упаковки | 6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Розпис предметів |
| Цвет | дерево |
| Вид творчества | Рисование |
| Пол | Для девочек |
- Цена: 659 ₴










