


Балансир лабиринт шариковый HEGA
2 380 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 264
+380 (95) 187-58-22
Прием заказов + VIBER Каріна- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тренажер призначений для розвитку координації рухів, вестибулярної системи, формуванню правильної постави і зміцненню м’язів спини.
Призначення: розвиває навики просторового сприйняття, свого тіла моторну координацію, візуальну координацію та загальні координаційні здібності.
Лабіринт укомплектований сталевим м'ячиком діаметром 2 см., який завдяки своїй масі дозволяє ефективно виконувати завдання.
Сприяють формуванню навиків самоконтролю тіла, просторового сприйняття уявлень про себе.
Форма та розміри гарантують зручне користуваня різними віковими групами.
Авторські права належать тм "ХЕГА".
Тм "HEGA" гарантує якість кожної деталі.
Всі відео - огляди наших іграшок https://www.youtube.com/channel/UCzG1tAZR7IyIcr4jvT0QMzw
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
Згідно Наказу МОН № 873 від 21.06.2019 р. та Наказу МОН № 414 від 24.03.2018 р.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hega |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Шнуровка |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество составных элементов | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Возрастная группа | 0т 2 лет |
| Размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 80 мм |
| Вес | 2000 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блистер |
| Длина упаковки | 600 мм |
| Ширина упаковки | 300 мм |
| Высота упаковки | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | Нет |
| Тип питания | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 2 380 ₴



