Сенсорная комната- Большая темная берлога HEGA
14 280 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 267
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Темна сенсорна кімната розміром 120 х 120 см, висотою 180 см, дозволяє розмістити у середині необхідне обладнання (бульбашкові колони, крісло-мішок та ін.). У кожному із 4 нижніх кутів констукції передбачено отвір для просування кабелів для підключення обладнання.
У кімната має вхід, на протилежній стороні розташоване вікно.
Використане тканинне покриття, яке не пропускає сонячне проміння, що дозволяє проводити необхідну терапію.
Подвійна стрічка, надійні кріплення, якісні матеріали роблять кімнату зручною, розбірною та розрахованою для довготривалого використання.
Склад: Хромовані кріплення (в комплекті з гвинтами) – 8 шт.
Труба (хром) 25 мм L=1800 мм – 4 шт.
Труба (хром) 25 мм L=1200 мм – 8 шт.
Зовнішнє тканинне покриття виробу – 1 шт.
Всі відео - огляди наших іграшок https://www.youtube.com/channel/UCzG1tAZR7IyIcr4jvT0QMzw
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
КЕКВ 22.10
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hega |
| Страна производитель | Украина |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Возрастная группа | 0т 2 лет |
| Размеры | |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Диаметр | 180 мм |
| Высота | 1000 мм |
| Вес | 15 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блистер |
| Длина упаковки | 600 мм |
| Ширина упаковки | 300 мм |
| Высота упаковки | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | тканина (болонья) хромовані труби, хромована фурнітура. |
- Цена: 14 280 ₴









