Бизиборд Волшебные мешочки HEGA
3 267 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 269
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Бізіборд Чарівні мішечки - направлений на сенсорний розвиток дітей раннього віку.
Формат настінного бізіборду допомагає ефективно та економно використовувати простір ігрової зони. Це чудове доповнення до ігрових меблів у дитячому саду, інклюзивному центрі та початковій школі. Займає мало місця та може розташовуватися у маленьких приміщеннях.
Направлений на сенсорний розвиток, тренування аналізаторів, розвиток тактильних відчуттів, активацію уяви. Бізіборд Чарівні мішечки тренує дитячі пальчики, розвиває тактильні відчуття дитячих долоньок, запускає та розвиває асоціативні навики дитини.
Двокольорові різнобарвні мішечки та яскраві кольорові основи зручні для дитячих і дорослих рук, можуть використовуватися як для об’ємних так і для плоских і навіть для сипучих матеріалів. Саме ці показники дозволяють використання для різних методик логопедії та корекції.
Всі відео - огляди наших іграшок https://www.youtube.com/channel/UCzG1tAZR7IyIcr4jvT0QMzw
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 220 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 820 мм |
| Основные | |
| Производитель | Hega |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Бизиборд |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 2-х лет |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Количество составных элементов | 1 шт |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| Длина упаковки | 820 мм |
| Высота упаковки | 220 мм |
- Цена: 3 267 ₴










