



Логопедическое зеркало с отверстием на подставке HEGA
1 190 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 270
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Логопедичне дзеркало використовується для логопедичних занять.
Заняття з логопедичним дзеркалом направлене на вправи по артикуляції для покращення і корекції мовних навиків.
Дзеркало призначено для роботи логопедів і психологів саме тому має отвір в якому концентрується увага дитини на правильній артикуляції фахівця.
Дитина одночасно бачить фахівця і своє відображення, що дає змогу на корекцію положення губ, язика, контролювати подих і навіть емоції.
Легка основа дозволяє фахівцю одночасно утримувати саме дзеркало одною рукою та використовувати корекційний інструмент для корекції положення язика дитини.
У комплекті наявні підставки, які забезпечують індивідуальне заняття дитини (без фахівця). Два положення для фіксації на столі дозволяють підібрати зручний кут нахилу дзеркала для заняття з дитиною та установку горизонтальну чи вертикальну.
Підходіть для занятття сумісно з пісочною терапіей, можно використовувати як планшет для дзеркальной терапії, занять психолога, реабілітолога або тестування дитини.
Дзеркало легке, зручне, безпечне у використанні.
Матеріал виготовлення: безпечний пластик.
Розміри дзеркала : 45х30см.
Всі відео - огляди наших іграшок https://www.youtube.com/channel/UCzG1tAZR7IyIcr4jvT0QMzw
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hega |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 450 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Вес | 0.25 г |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 450 мм |
| Ширина упаковки | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 2-х лет |
- Цена: 1 190 ₴



