Сенсорна коробка з кришкою HEGA
3 175 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 272
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Сенсорна коробка з кришкою – сучасне наповнення для сенсорної або інклюзивної кімнати, кабінету психолога, логопеда, методиста.
Призначення: комплекс сенсорних та тактильних ігор для розвитку дітей дошкільного та раннього шкільного віку у закладах освіти.
Всі ігри виготовлені із деревини та покриті безпечними яскравими екофарбами та лаками.
Комплектація ігор методичними посібниками на українській мові допоможуть фахівцям ефективно організувати процес навчання згідно з методикою НУШ. Кожна гра повністю розкриває окрему тему: кольори, цифри, логічні блоки Дьєнеша, сенсорні м’ячики.
Ігри активують сенсорне та тактильне відчуття, а міцний пластиковий контейнер з кришкою допоможе правильно організувати ігровий простір.
Набір підходить для колективного використання.
Розмір пластикового контейнера 30х25х21 см.
Всі відео - огляди наших іграшок https://www.youtube.com/channel/UCzG1tAZR7IyIcr4jvT0QMzw
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
Рекомендується для використання як дидактичний матеріал для розвитку ігрової діяльності в індивідуальній психолого-педагогічній роботі і корекційних заняттях з сенсорного розвитку та логопедії з дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку в умовах закладів дошкільної, початкової освіти, а також інклюзівно-ресурсних центрах.
Відповідає Наказу МОН № 873 від 21.06.2019 р. та Наказу МОН № 414 від 24.03.2018 р.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HEGA |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Высота | 210 мм |
| Вес | 1350 г |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Ширина упаковки | 250 мм |
| Высота упаковки | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Дидактические материалы |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 2-х лет |
- Цена: 3 175 ₴









