



Тактильна панель №1 HEGA
5 780 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 273
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Велика тактильна панель направлена на розвиток дитячої тактильної та зорової стимуляції, координації та уваги.
Призначення: розвиток дрібної моторики, сенсорних, та тактильних відчуттів у дітей дошкільного та раннього шкільного віку у закладах освіти України.
Панель зроблена із якісних та безпечних матеріалів, тому стає гарним доповненням ігрового куточку у дитячому садку, ІРЦ, реабілітаційному ценрі та центрі раннього розвитку.
Тактильна панель об’єднує теми: різні тактильні поверхні, різні матеріали, різні форми, кольори, об’ємні та плоскі геометричні фігури, шнурування та навіть звукові елементи.
Тактильна панель кріпиться до стіни, тому займає мало місця, та дозволяє ефективно використовувати простір.
Розмір тактильної панелі: 98х52х2 см.
Всі відео - огляди наших іграшок https://www.youtube.com/channel/UCzG1tAZR7IyIcr4jvT0QMzw
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HEGA |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 980 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Высота | 50 мм |
| Вес | 520 г |
| Состояние | Новое |
| Материал | Дерево |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 980 мм |
| Ширина упаковки | 520 мм |
| Высота упаковки | 10 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 9 мес |
| Толщина | 10 мм |
- Цена: 5 780 ₴



