Великий набір для плетіння HEGA "Инклюзия"
305 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 276
+380 (95) 187-58-22
Прием заказов + VIBER Каріна- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Великий набір шнурків для плетіння - відмінний подарунок для маленьких рукоділок.
Розвиває дрібну моторику, тренує посидючість та уважність.
Рекомендовані дитячими психологами та логопедами.
Склад набору: дерев’яна заготовка з довгими шнурками на 3 штуки, дерев’яна заготовка з довгими шнурками на 4 штуки, пластикова заготовка з безпечною провалкою на 3 штуки, пластикова заготовка з безпечною провалкою на 5 штук, схема для плетіння формату А4 - 8 шт.
Всі відео - огляди наших іграшок https://www.youtube.com/channel/UCzG1tAZR7IyIcr4jvT0QMzw
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 200 г |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 100 мм |
| Высота | 50 мм |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| Длина упаковки | 150 мм |
| Упаковка | Блистер |
| Высота упаковки | 50 мм |
| Основные | |
| Материал | Пластмасса |
| Количество составных элементов | 20 шт |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Дидактические материалы |
| Цвет | Разные цвета |
| Производитель | HEGA |
| Возраст | От 2-х лет |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Вид творчества | Шнуровка, плетенка |
Информация для заказа
- Цена: 305 ₴








