



Бизиборд HEGA Пазл Кубики
4 485 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 277
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Настінний розвиваючий бізіборд з кубиками та великим футляром. На дошці бізіборду розташовані кілочки утримувачі для кубиків.
Гра розвиває:
- Координацію рухів;
- Моторику;
- Увагу;
- Тактильне сприйняття;
- Кольорове сприйняття;
- Сенсорні навички.
Головна ознака кожна грань кубики повинна бути різного кольору. Шість яскравих кольорів згідно методики Монтессорі. Розмір 4х4х4 см. Кубик з цільної деревини, саме тому витримує активну колективну гру, падіння та навіть наступання. Рекомендовано для використаннях в дитячих закладах освіти, центрах розвитку ІРЦ, РЦ та розвиваючих дитячих зонах.
Склад: кубики 4х4х4 см- 30 шт., дошка - 62х40х1 см , футлял- 55х15 см та методичний посібник посібник.
Всі відео - огляди наших іграшок https://www.youtube.com/channel/UCzG1tAZR7IyIcr4jvT0QMzw
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 2500 г |
| Высота | 400 мм |
| Длина | 620 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Основные | |
| Производитель | HEGA |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Тип | Бизиборд |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 2-х лет |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
- Цена: 4 485 ₴



