


Игра HEGA Сумка сенсорная
3 130 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 278
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Сенсорна сумка - це різноманітні сенсорні м’ячі (різні за формою та сенсорними властивостями), масажні м’ячі та приладдя – набір інструментів.
Це сучасний засіб навчання та обладнання для сенсорних кімнат, інклюзивних класів та груп у закладах освіти України.
Використовується як наочний дидактичний засіб для практичного психолога, логопеда, вчителя інклюзивних класів, асистента вчителя та у кабінеті психологічного розвантаження.
Призначення – сприяти нормалізації психоемоційного стану дітей, розвитку тактильної інтеграції, заспокоювати їх, переключати увагу. Це основний засіб для сенсорно моторної інтеграції (перед усім, для дітей з розладами аутистичного спектра, з синдромом гіперактивності та дефіцитом уваги).
Склад: сенсорні м’ячі – 20 шт., (дерев’яні – 2 шт., текстильні –2 шт., гумові – 16 шт.) сенсорна сумка – 1 шт., інструменти -2 набори, методичний посібник(онлайн відео)
Всі відео - огляди наших іграшок https://www.youtube.com/channel/UCzG1tAZR7IyIcr4jvT0QMzw
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
Склад: сенсорні м’ячі – 20 шт., (дерев’яні – 2 шт., текстильні –2 шт., гумові – 16 шт.) сенсорна сумка – 1 шт., інструменти -2 набори, методичний посібник.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hega |
| Страна производитель | Украина |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Резина |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество составных элементов | 25 шт |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 320 мм |
| Высота | 400 мм |
| Вес | 1000 г |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 180 мм |
| Ширина упаковки | 100 мм |
| Высота упаковки | 290 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Развивающий набор |
| Упаковка | Холщовый мешок в блистере |
| Возраст | От 0 |
| Персонажи | Нет |
- Цена: 3 130 ₴



