Набір Кубування HEGA
864 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 279
+380 (95) 187-58-22
Прием заказов + VIBER Каріна- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір призначений для використання в початковій та основній школі України.
Куб – це основний елемент для реалізації стратегії розвитку критичного мислення «Кубування».
Метод Кубування передбачає використання саме такого куба.
Кубом рекомендовано користуватися на будь – якому уроці.
Наприклад, на уроках української мови за допомогою куба можна створювати тексти описи або тексти міркування.
Він допомагає вчителю виявити «темні» місця та узагальнити знання усіх учнів, що гарно впливає на успішність класу.
Склад: куб розміром 17х17х17 см. та методичний посібник.
Всі відео - огляди наших іграшок https://www.youtube.com/channel/UCzG1tAZR7IyIcr4jvT0QMzw
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
Рекомендації по спільному проектом Міністерства освіти.
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 200 г |
| Высота | 170 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Длина | 170 мм |
| Основные | |
| Производитель | HEGA |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Текстиль |
| Тип | Кубики |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 2-х лет |
| Цвет | Разные цвета |
Информация для заказа
- Цена: 864 ₴









