


Детская роликовая доска балансир HEGA
2 380 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 280
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Дошка забезпечує розвиток координації та моторики у дітей, тактильної на зорової системи.
Призначення - забезпечення розвитку та зміцнення м’язів, координації, моторики, тренування вестибулярного апарату.
Інклюзивне призначення – забезпечення виправлення наслідків СДУ/СДУГ, діслексії, діспраксії, аутистичного синдрому та інших порушень.
Дошка має чотири поворотних ролика, що забезпечує рух та повороти на 360 градусів. Розмір дошки дозволяє виконувати вправи стоячи, сидячи, лежачи, або в інших складних позах за показанням фахівця. Дошка має два отвори, які забезпечують можливість з’єднання мотузками кількох дошок між собою, легке перенесення та навіть зручне тримання дитячими ручками в момент виконання вправи.
Натуральні еко матеріали, яскравий малюнок та акрилові лаки та фарби гарантують безпеку та забезпечують чудовий настрій дитини. Це завжди гарантує гарний результат.
Дошка витримує навантаження до 80 кг. Ролики металеві поворотні прогумовані.
Всі відео - огляди наших іграшок https://www.youtube.com/channel/UCzG1tAZR7IyIcr4jvT0QMzw
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HEGA |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 60 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Высота | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2000 |
| Тип | Балансир |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 2-х лет |
| Максимальный вес пользователя | 80 кг |
- Цена: 2 380 ₴



