Набор HEGA Тактильный дидактический развивающий по методике Монтессори
355 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 85
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA

Игра для "самых маленьких" !
Состоит из дощечки с нанесенными с обеих сторон тканями и четырех кружочков, с аналогичным материалом по обе стороны.
С помощью структуры разных тканей развиваем тактильные ощущения малышей:
ребенок, выбирая понравившийся ему кружочек, отыскивает такой же на дощечке.
Ткани подобраны разные на ощупь- гладкие, рельефные, пушистые, скользкие.
Один и тот же вид материала представлен в двух цветах.
Ни один из них не способен причинить малышу неприятные ощущения.
Прилагается инструкция для занятий в игровой форме.
Всі відео - огляди наших іграшок https://www.youtube.com/channel/UCzG1tAZR7IyIcr4jvT0QMzw
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
Призначення - забезпечення розвитку мислення, уяви, моторики, мови, сприяння розширенню загального світогляду дітей, розвиток кмітливості, зміцнення фізичних сил, зняття емоційної напруги.
Рекомендується для використання як дидактичний матеріал для розвитку ігрової діяльності в індивідуальної психолого-педагогічної роботі і корекційних заняттях з сенсорного розвитку та логопедії з дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку в умовах закладів дошкільної, початкової освіти, а також інклюзівно-ресурсних центрів.
Відповідає типовому переліку спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку осіб з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах (групах) закладів освіти згідно Наказу МОН № 873 від 21.06.2019 р. та Наказу МОН № 414 від 24.03.2018 р.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hega |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | От 0 |
| Персонажи | Нет |
| Тип питания | Нет |
| Особенности | Развивайка |
| Тип | Развивающие карточки |
| Материал | Дерево |
| Количество составных элементов | 5 |
| Цвет | Разные цвета |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Длина | 140 |
| Ширина | 130 |
| Высота | 6 |
| Вес | 160 |
| Упаковка | Блистер |
| Длина упаковки | 140 мм |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| Высота упаковки | 6 мм |
- Цена: 355 ₴










