Пирамидка HEGA Радуга 12 цветов
3 025 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 136
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Гра для дітей раннього віку.
Призначення - забезпечення розвитку мислення, уяви, моторики, зміцнення фізичних сил, зняття емоційної напруги.
Відповідає типовому переліку спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку осіб з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах (групах) закладів освіти згідно Наказу МОН № 873 від 21.06.2019 р. та Наказу МОН № 414 від 24.03.2018 р.
Ця іграшка має багато можливостей:
1. Вивчити кольори та назви.
Пам’ятаємо, що для діток до трьох років це достатньо складно.
2. Вивчити розміри.
Це можливість наочно пояснити поняття "більше" і "менше", що одна деталь більше іншої.
3. Вивчення властивостей геометричних фігур: дуга, коло та півколо.
4. Розвиток координації рухів і великої та дрібної моторики.
5. Навчитися балансувати.
Дуги можна виставляти, як пірамідку, але потрібно саме балансувати, причому по-дорослому.
Прекрасне заняття для розвитку тактильних навичок.
Пірамідка Веселка розвиває просторове мислення і уяву.
Розвиває та коррегує мовлення у малюків.
Матеріал - фінська вологостійка березова фанера.
Покриття - акрилова краска і захисний шар лаку.
Розмір Пірамідка 12 кольорів: 490х260х45мм
Картоний короб гарантує транспортування та збережє подарунковий вигляд.
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів:
1. Використовується тільки товста європейська фанера вищого ґатунку - 5мм і більше. Це гарантія міцності і якості іграшки.
2. Кожна деталь обробляється окремо - це безпечні краї, межі, кути і виключає скабки.
3. Крім фарби наноситься захисний шар акрилового лаку, це гарантія безпеки, довговічності і можливість гігієнічної обробки.
4. Дана іграшка в такому виконанні продається в Європу.
Безпека іграшок ТМ «HEGA»:
1. Розмір всіх деталей відповідає ДСТУ - дитина не може проковтнути і пропхати.
2. Лазерне різання виключене - запах гарі і залишки нагару не вивітрюються і не зникають ніколи!
Залишки нагару на дитячих товарах близько 10 років заборонені у всіх країнах Європи - мікронні частки небезпечні для органів дихання.
3. Фарби - сертифікований Європейський Акрил - безпечно грати, брати в руки і в рот.
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 2400 г |
| Высота | 45 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Длина | 490 мм |
| Основные | |
| Производитель | Hega |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Тип | Пирамидка |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 2-х лет |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Количество составных элементов | 12 шт |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блистер |
| Ширина упаковки | 260 мм |
| Длина упаковки | 490 мм |
| Высота упаковки | 45 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | Нет |
| Тип питания | Нет |
| Особенности | Пирамидка |
- Цена: 3 025 ₴














