Игра HEGA Полезная и Не Полезная Еда развивающая дидактическая
990 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 116
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Демонстраційний матеріал.
Призначення – формування навичок ігрової діяльності , гри по черзі, співпраці, забезпечення проведення дидактичних занять, розвитку мовлення, уяви, мислення комунікації.
Відповідає типовому переліку спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку осіб з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах (групах) закладів освіти згідно Наказу МОН № 873 від 21.06.2019 р. та Наказу МОН № 414 від 24.03.2018 р.

У книжці казка про Харчування і Зубки.
Фішки яскраві з найрізноманітнішою корисною та Не корисною їжею.
4 гри різного рівня - ігри для дітей 3+ до 10 років.
Усе тільки дерев'яне, ніякого лазера і ніяких наклейок. Все розбирається і збирається без клею і підгонок: метод паз в паз.
Вчимося сортувати, мислити, уявляти і аргументувати.
Всі відео - огляди наших іграшок https://www.youtube.com/channel/UCzG1tAZR7IyIcr4jvT0QMzw
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
Рекомендується для використання як дидактичний матеріал для розвитку ігрової діяльності в індивідуальної психолого-педагогічної роботі і корекційних заняттях з сенсорного розвитку та логопедії з дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку в умовах закладів дошкільної, початкової освіти, а також інклюзівно-ресурсних центрів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hega |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Высота | 4 мм |
| Вес | 200 г |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 110 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| Высота упаковки | 4 мм |
| Упаковка | Блистер |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Сортер |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 3-х лет |
| Количество составных элементов | 17 |
| Персонажи | Нет |
| Тип питания | Нет |
| Особенности | Развивайка |
- Цена: 990 ₴












