



Набір для ляльок HEGA. Меблі для спальні
1 129 ₴
Показать оптовые цены- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: 178
Отправка с 02 мая 2026- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Це лялькові меблі укомплектовані такими особливими речами, які роблять її живою.
Це справжній м'який матрац на двоспальне ліжко, атласна двостороння ковдра, справжні подушки для дорослого та дитячого ліжечка і справжній балдахін на дитячу колиску.
Усе дуже акуратно зроблено, кожна деталь реалістична і воістину шикарна.
Вироблено все вкрай педантично, акуратно покрито фарбою, добавлено ручний розпис і дбайливо покрито захисним шаром лаку.
Міцність кожної деталі - добротна, а самі меблі стійкі і функціональні.
Велика кількість предметів і аксесуарів дозволить повноцінно обставити інтер'єр лялькового будиночка.
Наявність яскравої, презентабельної і міцної подарункової коробки з натуральним внутрішнім наповнювачем - декором - гарантує безпечне транспортування і захоплюючі емоції від подарунка!
Склад: двоспальне ліжко, колиска, тумбочка - 2 шт, набір текстилю: двоспальний матрац, двоспальна ковдра, односпальний матрац, балдахін, подушка - 3шт.
Призначення – для занять з розвитку мовлення, ознайомлення з навколишнім середовищем, формування комунікації, навчання ігрової діяльності.
Всі відео - огляди наших іграшок https://www.youtube.com/channel/UCzG1tAZR7IyIcr4jvT0QMzw
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
Відповідає Наказу МОН № 873 від 21.06.2019 р. та Наказу МОН № 414 від 24.03.2018 р.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 530 г |
| Производитель | Hega |
| Высота | 10 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 320 мм |
| Материал | Дерево |
| Тип | Игрушечная мебель |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | Нет |
| Основные | |
| Количество предметов | 11 |
- Цена: 1 129 ₴



