Единицы объема HEGA. Математический куб з посібником
1 795 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 187
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Головна ціль використання математичного куба в початковій школі – створення такої системи навчання математики, яка забезпечить розвиток мислення молодших школярів, просторову уяву, творче застосування теоретичних знань для вирішення конкретних задач, вміння аналізувати, логічно мислити.
Курс демонстраційної геометрії визиває живий інтерес учнів, забезпечуючи мотивацію у вивченні математики і геометрії навіть у не дуже успішних у навчанні дітей.
Відповідно до пропонованого курсу освоєння геометричного матеріалу здійснюється в 3 етапи:
1. Для початкових класів:
- склад числа;
- об’ємні фігури;
- одиниці об’єму;
2. Дидактичний блок «Куб-Квадрат»:
- форми предметів, що складають куб;
- елементи куба, їх геометрична форма і особливості взаємного розташування;
- одиниці об’єму і одиниці площі;
3. Наочна геометрія: просторові і кількісні уявлення:
-формоутворення куба;
- розгляд властивостей площі та об'єму, знаходження числових значень.
Короткий опис та комплектація моделі: Модель являє собою дерев’яний куб зі стороною 10 см, на дві грані якого нанесено сітку 1х1см, також 1 фрагмент 10х10х1см, один з яких складає десяту частину куба, 10 фрагментів 1х1х10 см, один з яких складає десяту частину фрагмента куба 10х10х1 см, 10 фрагментів – одиниць об’єму –1см3.
У набір таож входить методичний посібник відповідаючий технічним умовам ТУХ 32.9-37479822-004: 2013 та визначний придатним для експлутації.
Всі фрагменти моделі виготовлені з деревини і мають покриття акриловими фарбами.
Авторські права належать тм "ХЕГА" разработано спільно з тм "УКРДИДАКТИКА".
Всі відео - огляди наших іграшок https://www.youtube.com/channel/UCzG1tAZR7IyIcr4jvT0QMzw
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hega |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 230 мм |
| Высота | 370 мм |
| Вес | 1000 г |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 120 мм |
| Ширина упаковки | 230 мм |
| Высота упаковки | 270 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унисекс |
| Упаковка | Холщовый мешок в блистере |
| Возраст | От 5-ти лет |
| Количество составных элементов | 26 |
- Цена: 1 795 ₴













