Продавець HEGA - виробництво дерев`яних іграшок розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
354 відгуків
HEGA - виробництво дерев'яних іграшокБлог
HEGA-виробництво дерев`яних іграшок
+380 (95) 187-58-22
+380 (68) 784-26-90
+380 (99) 780-85-42

Договір купівлі-продажу - публічна оферта

     Договір купівлі-продажу - публічна оферта від ФОП Гуліцька О.М.

1.1.Цей Договір є публічним договором – Договором  публічної оферти, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець). При повній згоді з даним Договором, покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару.

1.2.Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця. Цей договір регулює взаємодію сайтах продавця і Покупця.

1.3.Інтернет-магазин зберігає за собою право змінювати ці Умови.

1.4. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.  Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:

- добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазинах продавця;

- самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазинах продавця;

- оплата Покупцем замовлення, оформленого Інтернет-магазинах продавця.

2. Поняття і визначення

2.1.У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

«Інтернет-магазин» - відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.

«Продавець» - компанія, яка реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.

«Покупець» - фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.

«Замовлення» - вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.

«Завдаток» – це грошова сума, яку сплачує покупець продавцю в рахунок належних платежів, що мають бути сплачені ним за договором, з метою підтвердження зобов'язання і на забезпечення його виконання. Тобто, сума коштів, сплачена як завдаток , включається до загальної ціни товару.

3.Предмет договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах цього Договору.

3.2.Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти договір купівлі-продажу, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайтах: hega.com.ua, ЕкоІграшка HEGA ( Інтернет – магазин Епіцентр), Краща Іграшка ( Інтернет-магазин ROZETKA)

Оформлення Договору у вигляді окремого письмового документу не вимагається. Договір має юридичну силу відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

3.3. Оплата Товару підтверджує факт ознайомлення та згоди з усіма умовами цього Договору.

3.4. Оплата Товару також підтверджує, що Покупець отримав всю необхідну, доступну, достовірну та своєчасну інформацію про Товар, що забезпечує можливість його свідомого і компетентного вибору.

4.Порядок оформлення замовлення

4.1.Покупець самостійно оформляє замовлення в інтернет-магазинах : hega.com.ua, ЕкоІграшка HEGA ( Інтернет – магазин Епіцентр), Краща Іграшка ( Інтернет-магазин ROZETKA)

5.Вартість і порядок оплати замовлення

5.1.Ціна Товару вказується Продавцем і доступна на сайтах:  hega.com.ua, ЕкоІграшка HEGA ( Інтернет – магазин Епіцентр), Краща Іграшка ( Інтернет-магазин ROZETKA). Продавець має право в односторонньому порядку змінювати ціну на Товар.

5.2.Ціни в каталозі Інтернет-магазину вказані в гривнях за одиницю Товару.

5.3.Повна вартість замовлення складається з вартості Товару, зазначеної в каталозі.

5.4.Вартість доставки Товару, замовленого через інтернет-магазин, залежить від діючих тарифів перевізника.

5.5. Замовлення оплачується у безготівковій формі шляхом здійснення передоплати на рахунок Продавця у розмірі 100% вартості Товару або завдатку в сумі 90 грн ( за умови післяплати остаточного платежу). Якщо покупець, відмовляється від виконання договору, завдаток залишається у продавця. При будь-яких причинах відмови покупця від товару ( не влаштовує модель, товар вже не потрібен) коли завдаток був перерахований, то наданий завдаток у розмірі 90 грн залишається у продавця. Дана сума покриває витрати продавця з формування замовлення, пакування замовлення та його транспортування до обраного перевізника.

5.6.Зобов'язання Покупця по оплаті вартості Товару вважаються виконаними з моменту надходження грошових коштів на поточний на рахунок Продавця.

6.Умови доставки замовлення

6.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет- сайтах:  hega.com.ua, ЕкоІграшка HEGA ( Інтернет – магазин Епіцентр), Краща Іграшка ( Інтернет-магазин ROZETKA), здійснюється після оплати їх повної вартості або передоплати, якщо інше не погоджено сторонами.

6.2. Доставка товарів, придбаних в Інтернет- сайтах:  hega.com.ua, ЕкоІграшка HEGA ( Інтернет – магазин Епіцентр), Краща Іграшка ( Інтернет-магазин ROZETKA), здійснюється з використанням послуг поштово-логістичних компаній.

6.3. Покупець обирає спосіб доставки з варіантів, доступних для конкретного Товару та зазначених в Картці товару та / або на сторінці оформлення замовлення.

6.4. Строк та умови доставки визначається відповідною службою доставки в залежності від обраного Покупцем способу доставки. Продавець не несе відповідальність за строки та умови доставки та не визначає їх.

6.5. При поверненні Продукції Покупцем вартість доставки поверненню не підлягає незалежно від того, чи підлягатиме поверненню плата за Продукцію.

7.Термін дії цього договору

7.1.Цей договір вступає в силу з дати оплати замовлення і діє до виконання всіх умов цього договору.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner