


Карточки Пекс HEGA Правила безопасности
1 260 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 248-4
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Картки PECS (Picture Exchange Communication System) - це комунікаційна система обміну зображеннями розроблена в США, як альтернативна методика для дітей і дорослих з РАС, мета якої навчити ініціювати комунікацію.
Набір складається з карток, на яких є зображення на тему "Правила безпеки", за допомогою яких дитина, яка має труднощі в комунікації, може виражати свої бажання та потреби.
Склад набору:
• ламіновані картки (щільність 150 мкр) - 44 шт.
• Дерев'яна коробка з кришкою - для сортування та довготривалого використання і зберігання.
Этот набор разроботан с учетом основных потребностей особенного ребенка. Виконання - яскравий друк картинка з назвою українською мовою - що робить можливим вологу гігієнічну обробку карток.
Рекомендовано:
• в инклюзивной группе в детском саду;
• в ИРЦ;
• в инклюзивном классе начальной школы;
• для родителей, воспитывающих особенного ребенка.
Всі відео - огляди наших іграшок https://www.youtube.com/channel/UCzG1tAZR7IyIcr4jvT0QMzw
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hega |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 180 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Высота | 50 мм |
| Вес | 300 г |
| Состояние | Новое |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 180 мм |
| Ширина упаковки | 120 мм |
| Высота упаковки | 50 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип | Развивающие карточки |
| Пол | Унисекс |
| Упаковка | Деревянная коробка |
| Возраст | От 2-х лет |
| Количество составных элементов | 44 |
| Персонажи | Нет |
| Тип питания | Нет |
| Особенности | Монтессори |
- Цена: 1 260 ₴



