


Карточки Пекс HEGA Коробка времени
1 260 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 248-2
- +380 (97) 036-74-15Гарячая линия
- +380 (99) 780-85-42Директор Олена Миколаївна
- +380 (68) 784-26-90Руководитель ТМ HEGA
Картки PECS (Picture Exchange Communication System) - це комунікаційна система обміну зображеннями розроблена в США, як альтернативна методика для дітей і дорослих з РАС, мета якої навчити ініціювати комунікацію.
Набір складається з карток, на яких є зображення на тему часу, за допомогою яких дитина, яка має труднощі в комунікації, може виражати свої бажання та потреби.
Склад набору:
• ламіновані картки (щільність 150 мкр) - 58 шт.
• Дерев'яна коробка з кришкою - для сортування та довготривалого використання і зберігання.
Даний набір розроблений для демонстраційної роботи педагога. Виконання - яскравий друк картинка з назвою українською мовою - що робить можливим вологу гігієнічну обробку карток.
Рекомендовано:
• у інклюзивній групі в дитячому садку;
• у ІРЦ;
• у інклюзивному класі початкової школи;
• для батьків, які виховують особливу дитину.
Всі відео - огляди наших іграшок https://www.youtube.com/channel/UCzG1tAZR7IyIcr4jvT0QMzw
Безпека іграшок ТМ «HEGA»: читати
Головні відмінності ТМ «HEGA» від конкурентів: читати
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hega |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 180 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Высота | 50 мм |
| Вес | 300 г |
| Состояние | Новое |
| Тип | Развивающие карточки |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 2-х лет |
| Количество составных элементов | 58 |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 230 мм |
| Ширина упаковки | 180 мм |
| Высота упаковки | 80 мм |
| Упаковка | Деревянная коробка |
| Користувацькi характеристики | |
| Персонажи | Нет |
| Тип питания | Нет |
| Особенности | Монтессори |
- Цена: 1 260 ₴



